Prosinec 2015

NO.2

30. prosince 2015 v 17:59 Jen tak něco říkám...
Víte, nikdo si to tady nečte a já si sem můžu prostě psát co chci, utvářet si svůj svět, kam se vypíšu, když budu zase v píči a a prostě budu utíkat před světem. Jako kdysi, když jsem psala o mých tzv. hrdinech a hrdinkách. O Avril Lavigne, která je doteď moji nejoblíbenější zpěvačkou, o The Pretty Reckless, který jsou doteď má nejoblíbenější skupina. A taky o Christiane F., která mě doteď nepřestala udivovat jejím životem. A já jsem zase tady a vytvářím další dlouhej a nekonečnej příběh..


Prelude 3.0

30. prosince 2015 v 17:55 poslouchám
Zase jsem začala poslouchat Slipknot. A já je jednoduše miluju..


And now it's over... NO!

No rock, no life

26. prosince 2015 v 17:47 poslouchám
A na těhle rockovejch peckách jsem přežila základku. Díky tomuhe jsem věděla, že nikdy nebudu poslouchat nic jinýho než rock. Vyrostla jsem na něm, umřu s ním.

Of course, bylo jich mnohonásobně víc, ale úplně příležitostně jsem na ně narazila a vybavuje se mi tolik vzpomínek. Kde jsou ty časy do hajzlu?


První design

6. prosince 2015 v 17:42 Blog
:DDD Nevím, jestli se smát nebo brečet.. ale to jako vážně? Asi chcípnu. Psal se rok 2008..


Fakt nevím..

6. prosince 2015 v 17:36 Jen tak něco říkám...
To se sem jako vracím? Tenhle blog jsem si založila v roce 2008 (wtf?). Potom zrušila, založila, zrušila.. a jsem zase tady. Sem jsem utíkala před světem k věcem, co tak miluju .. k hudbě, psaní pičovin a grafice. Dívám se na ty katastrofální designy, co jsem ještě tvořila na prvním stupni základky.. a teď jsem v posledním ročníku na střední. Nenávidím, když ten čas letí. To, čím jsem si za tu dobu prošla, to nemůžu jen tak nechat bejt. Jak jsem si žila super pohodovej život a ze dne na den potom myslím na sebevraždu. Jak jsem změnila svůj hudební vkus.. už neposlouchám Nightwish ani mí dlouho milovaný Evanescence. Už nemám ty bývalý kamarády o kterejch sem tady psala. Já o ně přišla. Přišla jsem o tolik věcí, tolik toho poznala.. tohle je fakt v píči.

Marilyn Manson - You're So Vain

6. prosince 2015 v 17:30 poslouchám
Nejlepší cover všech dob.


a long time ago

6. prosince 2015 v 17:17 Jen tak něco říkám...

Obnovila jsem tenhle blog, podívala se do galerie.. do prdele, to je doba. Tolik ztracenýho času, tolik pičovin. Čas už nevrátíš. Ale zároveň si uvědomuju, já se tak strašně změnila. Kompletně. Šílený.